KALİTEDEN DAHA FAZLASI
      +90 536 691 03 44

BUFFALO V3 TURBO SİGARA SARMA MAKİNASI

DÜNYANIN EN HIZLI DOLUM MAKİNALARI ÜRETİCİSİ EREN MAKİNA

BUFFALO V3 s TURBO

Kendi imalatımız olan sigara dolum makinaları serfitikalı ve lisanslı ürünler olup 2 yıl elektronik parça garantisi bulunmaktadır.

Dünyanın tüm bölgelerine DHL EXPRES kargo ile hızlı ulaşım imkanı ile adrese teslim edilmektedir.

Ürünlerimizde karşılaşacağınız tüm sorunlar için  SERVİS İMKANIMIZ bulunmakta olup parça temini konusunda hiç bir ürünümüzde sorun yaşanmamaktadır

Buffalo serisinin ilk versiyonu olan BUFFALO V3 S TURBO modeli saatte maksimum hızla 3200 adet dolum imkanı sunmaktadır

8 mm ve king size ve 6,5 mm slim filtre doldurma özelliğine sahiptir. 

Saatte 3000 adet sigara dolum kapasitesinde çalışmaktadır

SATIN ALMAK İÇİN TIKLA

Buffalo V3S Sigara Sarma MakinesiSigara tüketiminin artması ile birlikte sigara sarma makinelerine yönelim de oldukça artmıştır. Hem kullanım oranı hem de artan fiyatları sebebi ile sigara dolum makinesi oldukça avantajlıdır. Öncelikle, sigara sarma makineleri son teknolojiye uygun bir şekilde üretilen bir yazılım mekanizmasına bağlıdır. Eski usul el ile sigara sarma işlemleri oldukça geride kalmıştır. Günümüzde, sigara dolum makinesinin çeşitliliği de artmıştır. Orijinal tadı aratmayacak bir tat ile sarılan sigaralar ile büyük ekonomik avantajlar yakalayabilirsiniz. Hem bireysel tüketim hem de iş sebebi ile seçilebilecek olan birçok farklı alternatifte bulunan hızlı sigara doldurma imkanları bulunmaktadır. Bu hızlı sigara doldurma makineleri arasında tavsiye edebileceğimiz ve teknik açıdan üstün olan Buffalo V3S sarma makinesidir. Buffalo V3S sigara sarma makinesinin kullanıcılarına sağladığı özellikler oldukça çeşitlidir. Öncelikle, bu sigara dolum makinesinin filtresi oldukça kalitelidir. Filtre ölçüleri ise 8 mm ile 84 mm ölçüleridir. Buna ek olarak, son teknoloji ve teknik özelliklere uygun bir şekilde üretilen Buffalo V3S sigara sarma makinesinin seri ve el ile sarma olanağı bulunmaktadır. Böylelikle, makaron doldurma makinesi arasından her türlü beklentiniz de karşılanabilmektedir. Bilgisayara kolay bir şekilde bağlayabileceğiniz Buffalo V3S sigara sarma makinesini yerinizden kalkmadan çalıştırabilir ve ayar özelliklerini de belirleyebilirsiniz. Buna ek olarak, Buffalo V3S sigara sarma makinesinin özelliklerinden bir diğeri ise iki farklı yazılımının bulunmasıdır. Normal ve otomatik yazılım seçenekleri bulunmaktadır. Normal ayarda yaklaşık 2400 adet sigarayı bir saatte sarma özelliklerine sahiptir. Ek olarak, bu sigara dolum makinesi turbo ayarda ise yaklaşık 2800 adet sigarayı bir saatte sarabilmektedir. Buffalo V3S sigara dolum makinesini tercih edecek olan kişiler, kurulum yeri için de makine ağırlıkları önem taşımaktadır. 38 kilogram ağırlığında bulunan Byffalo V3S sigara sarma makinesinin bıçakları da oldukça kalitelidir. Bu bıçaklar çelik malzemeden üretilmekle birlikte herhangi bir körelme olasılığı da bulunmamaktadır. Ses yalıtımı bulunan Buffalo V3S sigara sarma makinesi ile ses konusunda da herhangi bir sorun yaşamazsınız. Aynı zamanda, garantisi de 2 yıldır.