KALİTEDEN DAHA FAZLASI
      +90 536 691 03 44

KAŞIK PİSTONU

KAŞIK PİSTONU

EREN MAKİNA GÜVENCESİ İLE 

EREN MAKİNA GÜVENCESİ İLE ÜRETTİĞİMİZ TÜM MAKİNALARIMIZ PARÇA TEMİN GARANTİLİDİR GARANTİ KAPSAMINDA BULUNMAYAN CİHAZLAR İÇİN 10 GÜN İÇERİSİNDE PARÇA TEMİNİ YAPILARAK KARGO EDİLMEKTEDİR. PARÇA SİPARİŞİ VERMEDEN DOĞRU PARÇAYI ALDIĞINIZA EMİN OLMAK İÇİN WP HATTIMIZDAN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

Buffalo V3S Sigara Sarma Makinesi


Sigara tüketiminin artması ile birlikte sigara sarma makinelerine yönelim de oldukça artmıştır. Hem kullanım oranı hem de artan fiyatları sebebi ile sigara dolum makinesi oldukça avantajlıdır. Öncelikle, sigara sarma makineleri son teknolojiye uygun bir şekilde üretilen bir yazılım mekanizmasına bağlıdır. Eski usul el ile sigara sarma işlemleri oldukça geride kalmıştır. Günümüzde, sigara dolum makinesinin çeşitliliği de artmıştır. Orijinal tadı aratmayacak bir tat ile sarılan sigaralar ile büyük ekonomik avantajlar yakalayabilirsiniz. Hem bireysel tüketim hem de iş sebebi ile seçilebilecek olan birçok farklı alternatifte bulunan hızlı sigara doldurma imkanları bulunmaktadır. Bu hızlı sigara doldurma makineleri arasında tavsiye edebileceğimiz ve teknik açıdan üstün olan Buffalo V3S sarma makinesidir. 
Buffalo V3S sigara sarma makinesinin kullanıcılarına sağladığı özellikler oldukça çeşitlidir. Öncelikle, bu sigara dolum makinesinin filtresi oldukça kalitelidir. Filtre ölçüleri ise 8 mm ile 84 mm ölçüleridir. Buna ek olarak, son teknoloji ve teknik özelliklere uygun bir şekilde üretilen Buffalo V3S sigara sarma makinesinin seri ve el ile sarma olanağı bulunmaktadır. Böylelikle, makaron doldurma makinesi arasından her türlü beklentiniz de karşılanabilmektedir. Bilgisayara kolay bir şekilde bağlayabileceğiniz Buffalo V3S sigara sarma makinesini yerinizden kalkmadan çalıştırabilir ve ayar özelliklerini de belirleyebilirsiniz. Buna ek olarak, Buffalo V3S sigara sarma makinesinin özelliklerinden bir diğeri ise iki farklı yazılımının bulunmasıdır. Normal ve otomatik yazılım seçenekleri bulunmaktadır. Normal ayarda yaklaşık 2400 adet sigarayı bir saatte sarma özelliklerine sahiptir. Ek olarak, bu sigara dolum makinesi turbo ayarda ise yaklaşık 2800 adet sigarayı bir saatte sarabilmektedir. 
Buffalo V3S sigara dolum makinesini tercih edecek olan kişiler, kurulum yeri için de makine ağırlıkları önem taşımaktadır. 38 kilogram ağırlığında bulunan Byffalo V3S sigara sarma makinesinin bıçakları da oldukça kalitelidir. Bu bıçaklar çelik malzemeden üretilmekle birlikte herhangi bir körelme olasılığı da bulunmamaktadır. Ses yalıtımı bulunan Buffalo V3S sigara sarma makinesi ile ses konusunda da herhangi bir sorun yaşamazsınız. Aynı zamanda, garantisi de 2 yıldır.