KALİTEDEN DAHA FAZLASI
      +90 536 691 03 44

PLEYT VE VALF SETİ

PLEYT VE VALF SETİ

EREN MAKİNA GÜVENCESİ İLE 

EREN MAKİNA GÜVENCESİ İLE ÜRETTİĞİMİZ TÜM MAKİNALARIMIZ PARÇA TEMİN GARANTİLİDİR GARANTİ KAPSAMINDA BULUNMAYAN CİHAZLAR İÇİN 10 GÜN İÇERİSİNDE PARÇA TEMİNİ YAPILARAK KARGO EDİLMEKTEDİR. PARÇA SİPARİŞİ VERMEDEN DOĞRU PARÇAYI ALDIĞINIZA EMİN OLMAK İÇİN WP HATTIMIZDAN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

Sigara tüketimi, oldukça yoğun bir şekilde gerçekleşmektedir. Hem dünyada hem de ülkemizde artan sigara tüketimi ile birlikte birçok insan ucuz fiyata kalitesiz sigara tüketimi gerçekleştirebilmektedir. Kalitesiz sigara tüketimi veya yüksek meblağlara satın alınan sigaralardan kaçınmak istiyorsanız, sigara dolum makinesini tercih etmenizde fayda vardır. Sigara dolum makineleri, hem iş sebebi hem de bireysel ihtiyaç sebebi ile satın alınan malzemeler arasındadır. Bu sigara dolum makinesi arasından en yüksek memnuniyeti elde edilenlerin arasında Buffalo V4s sigara sarma makinesi gelmektedir.

Sigara sarma makinesi arasından yüksek memnuniyet oranı bulunan makinelerin başında Buffalo V4s gelmektedir. Birçok teknolojik ve elverişli özelliğe sahip olan bu makinenin özelliklerin başında her tütüne uygun olması gelmektedir. Çeşitli malzemelerden oluşan tütünler dahi bu makine ile doldurma imkanı vardır. Buffalo V4S sigara sarma makinesi bilgisayara bağlanma kolaylığına da sahiptir. Bilgisayara bağlanma kolaylığı bulunan Buffalo V4S sigara sarma makinesinin pistonları da oldukça kalitededir. Yüksek kalitede bulunan pistonlar sayesinde herhangi bir aksaklık bulunmadan kısa sürede sigara dolum işlemi gerçekleşmektedir. Ek olarak, Buffalo V4S hızlı sigara doldurma makineleri arasında en üst sıralarda yer almaktadır. Aynı zamanda, farklı yazılımlara bağlı olarak hız seçenekleri de vardır. Bir saat içerisinde hızlı sigara doldurma işlemlerinde minimum sigara sayısı 2800 iken maximum sigara dolum sayısı ise 3300 sigara sayısıdır. Ek olarak, tek tek sigara sarma olanağı da bulunurken seri sigara dolum olanakları da bulunur. Manuel olarak tercih edebileceğiniz gibi bilgisayar üzerinden de ayar yapabilme kolaylığı bulunmaktadır.

Makaron doldurma makinesi arasında başta gelen Buffalo V4s sigara sarma makinesinin bıçak kalitesi de oldukça yüksektir. Bazı sigara sarma makineleri oldukça kaliteli iken bıçak kalitesizliği sebebi ile körelme olabilmektedir. Buffalo V4S sigara sarma makinesi %100 metal malzemeden oluşmaktadır. Aynı şekilde, ergonomik ölçüleri bulunan Buffalo sigara sarma makinesinin 35 kilo olması da diğer sigara dolum makinesi arasından farkını da yansıtmaktadır. Ek olarak, herhangi bir endişe yaşamamanız adına Buffalo V4S sigara sarma makinesinin 2 yıl garanti imkanı ve servisi vardır.