KALİTEDEN DAHA FAZLASI
      +90 536 691 03 44

PRESLER

PRESLER

EREN MAKİNA GÜVENCESİ İLE 

EREN MAKİNA GÜVENCESİ İLE ÜRETTİĞİMİZ TÜM MAKİNALARIMIZ PARÇA TEMİN GARANTİLİDİR GARANTİ KAPSAMINDA BULUNMAYAN CİHAZLAR İÇİN 10 GÜN İÇERİSİNDE PARÇA TEMİNİ YAPILARAK KARGO EDİLMEKTEDİR. PARÇA SİPARİŞİ VERMEDEN DOĞRU PARÇAYI ALDIĞINIZA EMİN OLMAK İÇİN WP HATTIMIZDAN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

Ülkemizde en büyük problemler arasında sigara paketlerinin artan fiyatları gelmektedir. Sigara fiyatları artsa da pek çok insan, sigara tüketiminden vazgeçmemektedir. Hal böyle olunca, sigara tüketiminde farklı yöntemler aranabilmektedir. Bu yöntemlerden en uygun fiyatlısı ise sigara sarma makinesi gelmektedir. Sigara sarma makinesi, orijinal paketli sigara tadı ve görünümüne sahiptir. Bu sebeple, hiçbir şüphe duymadan tercih edebileceğiniz mekanizmaya sahip olan makinelerdir. Bu makinelerin birbirinden farklı özellikleri olsa da genel olarak, hızlı dolum olanağı da bulunmaktadır. Böylelikle, hızlı sigara dolum makinelerinden büyük avantajlardan da faydalanabilirsiniz. Üstelik, bireysel tüketim veya iş amaçlı olsa da her iki taraf için de kullanım imkanı bulunan sigara sarma makinesi markaları vardır. 

Hızlı sigara doldurma makineleri arasında en yüksek hız ve kaliteye sahip olan Jaguar Turbo sigara sarma makineleri bulunmaktadır. Bu sigara sarma makinesinin özellikleri sebebi ile her türlü alıcı için avantajlı özellikleri bulunmaktadır. Bu özelliklerin başında ise hızı gelmektedir. En kaliteli sigara dolum makinesi arasında yer alan Jaguar Turbo makaron doldurma makinesinin 2 farklı yazılım seçeneği bulunmaktadır. Normal mod ve turbo modu sayesinde ihtiyacınıza yönelik hız seçimi de yapabilirsiniz. Jaguar Turbo sigara sarma makinesinin normal mod içerisinde sarmış olduğu sigara sayısı 2300 adet olmakla birlikte turbo mod içerisinde 2700 adet sigara doldurma olanağı bulunmaktadır. Aynı zamanda, her çeşit tütün ile çalışma olanağı bulunan Jaguar Turbo sigara sarma makinesinin makaron sarma imkanı da bulunur. Kalite ve marka fark etmeksizin tütün sarma işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Jaguar Turbo sigara dolum makinesinin slim ve king grupları bulunmaktadır. Böylelikle, dolduracağınız sigaralara göre seçimde bulunabilirsiniz. Jaguar Turbo hızlı sigara doldurma makinesinin ağırlığı ise 38 kilogram olması sebebi ile diğer sigara sarma makineleri arasında oldukça hafif ve ergonomiktir. Buna ek olarak, Jaguar Turbo sigara doldurma sigara makinesinin malzemeleri de oldukça kalitelidir. %100 çelikten üretilmiş olmakla birlikte bıçakta herhangi bir körelme veya diğer durumlar ile malzemede eskime gibi durumlar ile karşılaşılmaz.