KALİTEDEN DAHA FAZLASI
      +90 536 691 03 44

TÜTÜN KULESİ

SİGARA SARMA MAKİNASI TÜTÜN KULESİ

EREN MAKİNA GÜVENCESİ İLE 

EREN MAKİNA GÜVENCESİ İLE ÜRETTİĞİMİZ TÜM MAKİNALARIMIZ PARÇA TEMİN GARANTİLİDİR GARANTİ KAPSAMINDA BULUNMAYAN CİHAZLAR İÇİN 10 GÜN İÇERİSİNDE PARÇA TEMİNİ YAPILARAK KARGO EDİLMEKTEDİR. PARÇA SİPARİŞİ VERMEDEN DOĞRU PARÇAYI ALDIĞINIZA EMİN OLMAK İÇİN WP HATTIMIZDAN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

Sigara sarma makinesi çeşitleri, günümüzde oldukça popüler hale gelmiştir. Özellikle, orijinal sigara markalarının artan fiyatı ile birlikte sigara kullanıcıları maddi olarak sıkıntıya girebilmektedir. Maddi olarak sıkıntıya girmek istemeyen birçok kişi de sigara dolum makinesi seçeneklerini de değerlendirebilmektedir. Yalnızca tüketiciler değil sigara saran birçok kişinin de tercih edebileceği oldukça avantajlı seçeneklerdir. Ek olarak, teknolojinin ilerlemesi ve sigara dolum ihtiyacının artması ile birlikte birçok makaron doldurma makinesinin de sağladığı özellikler de çeşitli hale gelmiştir.

Sigara sarma makinesinin birçok farklı marka ve çeşitleri bulunmaktadır. Bu makinelerin en çok tercih edileni ve hızlı sigara doldurma özelliği bulunan makinelerin başında Magnum turbo sigara sarma makinesi gelmektedir. Bu sigara doldurma makinesinin mekanik özellikleri oldukça çeşitlidir. Öncelikle, Magnum turba sigara makinesi %25 nem oranına sahip olan her türlü tütün seçeneğini doldurma özelliğine sahiptir. Örneğin, Tekel tütün, Küba tütün gibi çeşitli tütünleri de aynı hızlı sigara doldurma özelliği vardır. Magnum turbo sigara sarma makinesinin bir diğer imkanı ise kuvvetli bir pistona sahip olmasıdır. Piston özelliğinin de kaliteli olması ile birlikte bıçağı da oldukça kalitelidir. Çelikten üretilmiş olmakla birlikte, zamanla körelme veya aşınma gibi bir dezavantaj bulunmamaktadır.

Magnum turbo sigara sarma makinesi oldukça hızlı sigara doldurma makinesi olması ile birlikte bir saat içerisinde 2500 adet sigara sarma olanağına sahiptir. En az 2500 adet sigara sarma imkanı sunan bu makinenin en yüksek sınırı ise 3000 sigara dolum makinesidir. Magnum turba sigara sarma makinesi, ülkemizde en çok tercih edilen bir marka olmasının yanı sıra, yukarıda bahsetmiş olduğumuz üzere piston kuvveti oldukça dirençli olması sebebi ile hiçbir şekilde tıkanma veya sıkışma problemleri de bulunmaz. Buna ek olarak, Magnum turbo sigara sarma makinesinin ağırlığı ise oldukça uygundur. 42 kilogram ağırlığı ile birlikte %100 birebir orijinal sigara sarma olanağı bulunan bu hızlı sigara doldurma makinesi hem tek tek hem de seri bir şekilde sigara sarma özellikleri bulunur. Aynı şekilde, hem ülkemizin yüksek kalite standartlarına hem de Avrupa kalite standartlarına uygundur.